Rotterdam Business School

 

Rahvusvahelist äri õpetatakse Rotterdam Business Schoolis (RBS). Rohkem kui 2500 tudengit õpivad ingliskeelsetel õppekavadel ning omandavad teadmisi erinevates ärivaldkondadest.

Õpe, praktikakohad, vahetusprogrammid, uuringud ja projektid, mis on ülikooli poolt välja töötatud neile, kes unistavad tulevikus kõrgest lennust ärivaldkonnas rahvusvahelisel tasandil. Kõikidel õppekavadel on peamiseks ja kõige huvitavamaks ülesanded, mis on antud toimivate ja edukate firmade poolt. Selle kaudu on tudengitel võimalik olla kursis kaasaegse turu mehhanismidega, õppida kiiresti reageerima muutustele antud tööstuses ning vastu võtma õigeid otsused, et saavutada parimad tulemused oma äris.

Nii nagu erasektor, nii on ka ülikool seadnud sihiks rahvusvahelise turu. Üle 50 riigi on esindatud ülikooli tudengkonnas. See mitmekesisus aitab õpilastel luua kontakte teiste ülikoolide ja firmadega Euroopa, Aasia, Aafrika ja Ameerika erinevates riikides, samuti häälestuda tööks rahvusvahelises kollektiivis. Kõik programmid on inglise keeles, mis teeb selle hariduse kättesaadavaks väga erinevatele inimestele ning annab võimaluse osaleda rahvusvahelistes projektides, seminaridel ning ümarlaudadel.

RBSi õppejõududel on pikaajaline ja mahukas töökogemus äri valdkonnas.

 

Ülikool aitab igal uuel õpilasel sisse elada programmi Study Career Coach kaudu. Programmi eesmärgiks on õppejõudude individuaalne töö tudengiga, et selgitada välja tema tugevad ja nõrgad kohad ning jälgida tema õppeedukust ja arengut.

Bakalaureuseastme programmid (kestvus 4 aastat):

•   International Business and Languages

•   International Business and Management Studies

•   Trade management for Asia

Magistriastme programmid (1 aasta):

•    Master in Consultancy and Entrepreneurship

•    Master in Finance and Accounting

•    Master in Logistics Management

Rotterdam on tõeliselt suur ja unikaalne linn. See on Euroopa kõige suurem sadamalinn kõrgelt arenenud transpordi- ja kaubandussidemetega. Linn pakub oma elanikele huvitavat ja mitmekesist sotsiaalelu erinevate muuseumide, kontsertide ja festivalidega.


 

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi