Shannon College of Hotel Management asutati 1951. aastal ning see on Iirimaa Rahvusülikooli tunnustatud kolledž. Ülikool pakub bakalaureuseastme erialasid rahvusvahelises hotellijuhtimises, milles ollakse ka üks Euroopa juhtivamaid kõrgkoole. Hetkel õpib ülikoolis üle 180 rahvusvahelise tudengi 20 eri riigist.

Õpe kestab 4 aastat ning Shannon College of Hotel Management tagab oma tudengitele kaks tasustatud praktikakohta juhtivates hotellides Iirimaal ning üle maailma ja seda kõike enne lõpetamist. Praktikat on võimalus sooritada sellistes maailma juhtivates hotellikettides nagu Four Seasons, Ritz Carlton, Marriott jpt. Üliõpilased omandavad laialdased teadmised ja oskused ärijuhtimises ning eriti sellistes valdkondades nagu raamatupidamine, management, majandus, turundus ning ettevõtlus.

Kandideerimisprotsess käib posti teel ja tähtajaks on 1. veebruar. Euroopa Liidu tudengitele on õppimine tasuta! Ülikool pakub kõigile rahvusvahelistele tudengitele võimalust elada kooli kampuses, mille hind on €1650 semestri kohta.

Rohkem infot Shannon College of Hotel Managementi kohta vaata ülikooli kodulehelt: http://www.shannoncollege.com/Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi