De Montfort University

De Montford University pakub laia valikut erinevaid õppekavasid, mis avardavad sinu maailmapilti ning muudavad sind tööandjate silmis paeluvaks.

Kunsti-, disaini- ja humanitaarainete instituut koondab enda alla DMU loomingulised erialad. Pakutavad kursused varieeruvad traditsioonilistest kuni ekstreemsete katsetusteni. Uurimistöödega on näidatud suurepäraseid tulemusi ka rahvusvahelisel tasemel. Tänu ülikooli headele tutvustele on tudengitele loenguid andnud näiteks kingaguru Chimmy Choo ja kirjanik Adele Parks. 

Äri ja õiguse instituut pakub laias valikus bakalaureuse- ja magistriõppe programme. Sealhulgas raamatupidamine, õigusteadus, poliitika, turundus ja äri. Kõik õppekavad on koostatud silmas pidades tööturu vajadusi. Bakalaureuseõppes on kõigil võimalus õppida üks aasta mõnes välisriigis partneroganisatsioonide juures.  Instituut asub uues Hugh Aston hoones, mis on tuntud suurepäraste õppejõudude ja väga heade äriliste kontaktide poolest.

Tervise ja loodusteaduste instituut loob tulevasi professionaale tervishoiu valdkonda. Pikaajaline kogemus ja head sidemed meditsiinimaailmas kindlustavad tudengitele tulevase töökoha. 

Tehnoloogia instituut õpetab välja insenere, IT-spetsialiste ja meediatehnolooge. Erialade seast leiab nii mängude programmeerimise,  elektroonilise inseneritöö kui ka raadioproduktsiooni. Nii õpetamine kui ka teadustöö on tipptasemel ning vastavad tehnoloogiamaailma standarditele. Seega pole tudengitel tulevikus töö leidmine probleemiks. 

Majutus

Ülikool pakub oma tudengitele kõrgetasemelist majutust 3000 toa näol, mis asuvad kõik kampusest mugava jalutuskäigu kaugusel. Saadaval on nii elamud, kus elavad erinevast soost õpilased kui ka elamud, kus elavad kas ainult poisid või ainult tüdrukud. Olemas on köök, pesupesemise võimalus, internetiühendus ning kõik toad on möbleeritud. 

Student Gateway

Student Gateway poole võivad pöörduda kõik, olenemata vanusest, haigustest, soost, rassist ja perekonnastaatusest. Vajalikud teenused on kättesaadavad kõigile. Tuge pakutakse erinevatel teemadel nagu:

  • finantsid ja heaolu
  • töö ja karjäär
  • probleemid tervisega
  • nõustamine ja vaimne tervis

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi