University of Suffolk

 

University of Suffolk (UOS) (endise nimega University Campus Suffolk UCS) on ülikool Suffolkis, Inglismaal. Suffolki ülikool on loodud University of Essexi ja University of East Anglia omavahelise koostöö tulemusena, kus mõlemad ülikoolid kehtestavad erialasid ning aitavad kaasa Suffolki ülikooli kujunemisele. UOS avas oma uksed ning võttis vastu esimesed õpilased 2007. aasta septembris. Enne seda oli Suffolk üks neljast maakonnast Inglismaal, kus puudus ülikoolilinnak. University of Suffolkile kuulub hetkeseisuga kaks teaduskonda ning 2014/2015 õppeaasta seisuga oli neil 5060 õpilast.

Suffolki ülikool on jaotatud kahte teaduskonda: kunsti-, äri- ning rakendusteaduste teaduskond ning tervise ja teaduse teaduskond.

Kunsti-, äri- ning rakendusteaduste teaduskonda kuuluvad osakonnad:

  • Kunsti ja Humanitaarteaduste osakond
  • Laste, Noorte ja Hariduse osakond
  • Psühholoogia, Sotsioloogia ja Sotsiaaltöö osakond
  • Suffolki Ärikool

Tervise ja Teaduse teaduskonda kuuluvad osakonnad:

  • Terviseuuringute osakond
  • Õenduse osakond
  • Teaduse ja Tehnoloogia osakond

Ükskõik mida õpid UOSis, teed seda kaasaegses keskkonnas. Ülikool on investeerinud sellesse, et luua keskkond, mis esitleb uusimaid õpetamismeetodeid ning nad toetavad oma õpilasi saavutama imelisi asju.

Ülikooli põhilinnakus Ipswixhis olev Raadioteraapia treeningute virtuaalne keskkond  on näide sellest, mida tänapäeva tehnoloogiaga saab saavutada. Uus James Hehiri hoone pakub uusimaid kliinilisi oskusi ja spordi- ning treeningute laboratooriumeid. Muuhulgas veel spetsialiseeritud biokeemia õpetamine ning teadustöö ruumid, mis on kõik selleks, et pakkuda õpilastele tööriistad, et saavutada oma tõeline potentsiaal.

Kunstihoones leidub näiteks maali-, skulptuuri-, joonistamis- ja printimisstuudioid, installatsioone ning videoruume, üks filmistuudio ning kaks tantsustuudiot.

 

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi