The University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLan) asutati 1828. aastal. Nende motoks on ‘From the Earth to the Sun’ ("Maast Päikeseni"), mis iseloomustab nende laia erialade valikut. UCLan on aastate jooksul saavutanud maailmatasemel ülikooli reputatsiooni. Nad on lisatud 2010 QS Maailma edetabelisse – see on esimene kaasaegne ülikool UKs, mis on saavutanud sellise staatuse. Modernsed õppehooned ja maailmatasemel õpetamine ning toetus õppejõudude poolt aitavad bakalaureuse õpilastel edukalt hakkama saada.

UCLanis on 500 bakalaureuse- ja üle 200 magistriõppe kursuse.

f

UCLan on endale eesmärgiks seadnud selliste erialade edendamise nagu ajakirjandus, mood, kohtumeditsiin ja sporditeadus. Õppida saab ka farmaatsiat, arhitektuuri, astrofüüsikat jpm. 

Infot õppemaksu kohta leiab siit. Võimalus on ka majanduslikku toetust taotleda, sellekohane info on leitav siin.

Ühiselamutes on umbes 2200 kohta esimese aasta tudengitele, ühiselamu hooned asuvad ülikooli peahoone lähedal. Tudengid elavad korterites, milles on köök, söökla ja ühiskondlikult kasutatav ala. Valida on standard ja en-suite tubade vahel. Hind sõltub toa tüübist. Rohkem informatsiooni ühiselamute ja hindade kohta leiab siit.

 

 

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi