University of South Wales

f

University of South Wales on üks Suurbritannia suurimaid ülikoole rohkem kui 33 000 üliõpilase ja enam kui 300 kursusega. Ülikool loodi 2013. aastal University of Glamorgan ja University of Wales ühendamisega. Üliõpilased saavad kasutada viimaseid tehnoloogilisi lahendusi, et arendada oma oskusi, näiteks pakub ülikool rahvusvaheliselt tunnustatud kliinilist simulatsioonikeskust, kohtusaali, kuriteopaiga simulaatorit; filmi-, muusika- ja moestuudiot, börsiturgu, kosmosekeskust koos ehtsa Jetstream 31 lennukiga ja lennusimulaatoriga, sportimisvõimalusi, mida on kasutanud ka ragbi maailmameistrid.

d

University of South Wales on rahvusvahelist tuntust kogunud oma pühendumusega kunstide valdkonnale. Filmikoolile lisaks on ülikoolil filmitööstuse nõuetele vastav animatsiooni- ja otseülekandestuudio. Samuti kuulub neile ka Suurbritannia üks vanimaid fotograafiakoole. Laitmatu maine on University of South Wales endale loonud teatri(lava-)disainis, nende lõpetajate hulgas on auhindu võitnud poeete ja käsikirja autoreid.  Lisaks sellele on ülikool  oma teadustegevuse kaudu nõustajaks ärijuhtidele, ministritele ja teistele avaliku elu tegelastele.

 

University of South Wales teeb koostööd selliste firmadega nagu Rolls Royce, Microsoft, the BBC, Sony and British Airways. Erialade valik on väga lai hõlmates äri, õigust, kunsti ja meditsiini. Ülikooli vilistlaste tööhõive on 93% kuue kuu jooksul pärast lõpetamist.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi