BIMM

British and Irish Modern Music InstituteBIMM – British and Irish Modern Music Institute – asub korraga kuues linnas, kus muusika on olulisel kohal: London, Berliin, Brighton, Bristol, Manchester ja Dublin. BIMM on suurim ja juhtivaim kaasaegse muusikalise hariduse pakkuja Euroopas.

Iga BIMMi ülikoolilinnak pakub tehnoloogia viimase sõna järgi sisustatud õpiruume, mis on varustatud seadmete ja tarkvaraga maailma suurimatelt muusikainstrumentide tootjatelt, kes ka aktiivselt BIMMi toetavad.

Ligi 80% BIMMi vilistlastest teenivad elatist ainult muusikatööstuses.

BIMMi lõpetajate seas leiduvad sellised tuntud nimed nagu The KooksTom OdellGeorge Ezra ja James Bay.

BIMMis õpib üle 5500 õpilase, kellel on tänu ühtlustatud ülikoolilinnakutele kõigil ühesugune juurdepääs suurepärastele õpivõimalustele.

BIMM avab oma õpilaste jaoks uksed 50 miljardi dollarilise käibega muusikatööstusesse tänu oma tihedatele koostöökogemustele, mis hõlmavad muu hulgas iganädalasi meistriklasse rahvusvaheliselt tuntud külalisesinejatega, kontserte väikestel ja suurtel lavadel, ligipääsu muusikatööstuse A&R paneeldiskussioonidele, pulbitsevale festivalivõrgustikule ja iga-aastaste BIMMi albumite produtseerimisele.

Erialad:

  • Muusika esitamine (kitarr, bass, trummid, vokaal)
  • Laulukirjutamine
  • Muusika produtseerimine
  • Muusikaäri
  • Muusika ajakirjandus
  • Ürituste korraldamine

 

Linnakud Saksamaal

BERLIIN

Mis puutub muusikasse ja kunsti, siis on Berliin loov, avangardistlik, mässav ja avatud meelega. Siin avaneb meie tudengitele otsene ligipääs elavale kogukonnale, mis koosneb mitmekesistest üritustest, festivalidest, kontsertidest ja esinemiskohtadest. 

Aastane õppemaks on 7 495 kuni 4950 eurot. 

 


Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi