University College Birmingham

University College Birmingham pakub lisaks kõrgharidusele ka kutseharidust (Further Education). Vastuvõtt toimub enamasti põhihariduse baasil (või kui on lõpetatud 10. või 11. klass) ning õppimaasuja peab olema vähemalt 16 aastat vana. Õpe toimub erinevatel tasemel: Level 1, 2 ja 3 ning BTEC ja CACHE Levels.

BTEC tase on võrdne Level 3 ja ühe A-leveliga Inglise haridussüsteemis. Kõrgharidus (nt bakalaureus) on Level 4-7. CACHE tase on mõeldud hariduslikele erialadele.

Õpetatavad erialateemad:

  • Kokandus, toitlustamine, teenindus (Professional Cookery, Hospitality, Professional Food and Beverage Service)
  • lapse heaolu, haridus ja tervis (Childcare & Education, Health & Social Care)
  • juuksur, make-up, iluprotseduurid (Hairdressing, Beauty Therapy, Hairdressing and Beauty Therapy Combined, Theatrical Special Effects& Hair and Media Make-Up, Nail Services)
  • sport, reisimine, turism (Sport: Development, Coachig&Fitness; Travel&Tourism)

Paljudele erialadele ei ole konkreetseid akadeemilisi nõudmisi peale heade tulemustega hinnetelehe. Õppeaeg varieerub ühest aastast kolmeni.

Lapse heaoluga seonduvatel erialadel on sisseastumistingimusteks 3-4 GSCE-d hinnetega C või D (või sellele vastavad muud tulemused) ning suur motivatsioon lastega töötamiseks. Õppeaeg 1-2 aastat.

Iluteenustega seotud erialasid pakutakse alates Level 2-st ning erinevatele tasemetele on erinevad nõudmised. Tavaliselt läheb iga taseme läbimiseks üks aasta. Hairdressing, Beauty Therapy ja Nail Therapy eriala jaoks on vaja vähemalt kahte GSCE-d hinnetega C või rohkem. Ülejäänud erialadele on vaja vähemalt nelja GSCE-d hinnetega A-C.

Spordi ja reisimise erialadel läheb vaja vähemalt nelja GSCE-d vähemalt hinnetega C või rohkem / BTEC First Diploma mõnel seonduval alal.

Õppimine on tasuline neile, kes pole õppeaasta alguseks 16-18 aastat vana. 19-23-aastastele on õppimine tasuta juhul, kui neil ei ole veel Level 3 saavutatud või nad on hetkel Suurbritannias töötuna arvel. Viimasele tingimusele võib olla erandeid.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi