Hiina Haridusmess

Bellnor korraldab koostöös Pekingi Hariduskomiteega 18. mail Tallinnas Hiina Haridusmessi 2017!

Tulge ja tutvuge suursuguste Hiina ülikoolidega! See on ainulaadne üritus Eesti pinnal. Nimelt on messile kohale tulemas Pekingi suuremad kõrgkoolid ja esindajad riigi haridusasutustest. Nende seas näiteks Beijing Technology and Business University, China University of Political Science and Law, North China Electric Power University, North China University of Technology, Capital University of Economics and Business, Beijing Film Academy, Beijing Language and Culture University, Beijing University of Chemical Technology, Capital University of Physical Education and Sports ja paljud teised. Ühesõnaga koole on kohal igast valdkonnast ning igale maitsele!Ja sissepääs tasuta!

Selleks, et Sa saaksid kõigest sellest osa, tuleb Teil registreeruda SIIN!

Messil räägitakse järgmistel teemadel: 

  • Hariduse omandamise võimalused Hiinas.
  • Räägitakse lähemalt sisseastumise nõuetest.
  • Õpilasvahetuse programmidest. 
  • Keeleõppest

Lisaks paljust muust huvitavast ning vajalikust, kust kindlasti leiate vastuse kõikidele oma küsimustele ja rohkemat veelgi! 

Mess toimub 18. mail kell 11.00 kuni 13.30 Hotell Euroopa konverentsisaalis (Paadi 5, 10150 Tallinn).

Ootame Teid messist osa võtma ja omandama uusi teadmisi Hiinas õppimise kohta. Tegemist on ainulaadse üritusega, mis annab võimaluse saada suurepärase ülevaate edasiste õpingute jätkamisest Hiinas. Tükike Hiina vanasõnast „Õppimine on rahvale niisama vajalik nagu vesi kalale.“. Tule ja saa osa ning ära maga maha!

Eribussi korraldatakse Tartust ja Pärnust olemasoleva gruppi korral! Küsige rohkem: info@bellnor.ee 

Korraldaja kontaktinfo:

Bellnor OÜ

Tuukri põik 10-16

Tallinn, Estonia

Tel. +372 6609 606


Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi