Kohtumine South Walesi ülikooli esindajaga

 

Bellnori meeskonnal oli võimalus kohtuda South Walesi ülikooli esindaja Nadia Jonesiga, kes viis meid kurssi kõikide uuenduste ja viimaste arengutega ülikoolis. Meil on hea meel jagada seda infot ka Sinuga.

South Walesi ülikoolil on kokku 5 kampust, enamik neist asuvad kas Cardiffis ja Newportis või nende vahetus läheduses. Ülikooli õppehooned on igati kaasaegsed ning nende arendamisse ja moderniseerimisse on ülikool investeernud 160 miljonit naela. 

South Walesi ülikoolil on suurepärane sportimiskeskus, kus käivad treenimas isegi tippsportlased, samuti ka rahvusvahelised ragbi ja jalgpalli meeskonnad. Treforesti kampuses asub aeronautika tudengite treenimiskeskus, mis on varustatud ka lennusimulaatori ja täismõõtmetes eralennukiga.

92% ülikooli lõpetajatest siirdub 6 kuu jooksul pärast õpingute lõpetamist kas tööle või jätkab õpinguid magistriõppe tasemel. See on üks kõrgemaid tööhõive näitajaid kogu Suurbritannias. Lõpetajate kõrge tööhõive määr on tingitud ülikooli tihedast koostööst globaalsete ettevõtetega, nagu näiteks IBM, Rolls Royce, Vodafone jm.

South Walesi ülikooli on tunnustatud mitmete auhindadega nii oma uurimistööde kui ka tudengite rahulolu ja neile pakutavate tugiteenuste pakkumise eest. Mitmes õppevaldkonnas on ülikool number üks Walesis!

Ülikool on hiljuti välja töötanud ka nutitelefoni app`i, millega on mugav ülikooliga lähemalt tutvuda. 

Uuri rohkem oma võimaluste kohta selles ülikoolis ja alusta kandideerimist juba TÄNA! 

Kontakteeru: info@bellnor.ee või 660 9606

USW

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi