University of Worcesteri esindaja külaskäik

Loodame, et vaatamata ilmale on teil olnud põnev ja lõõgastav suvi! Kooliaegki pole enam mägede taga ning kel mõtted liikumas välismaa suunal, on oodatud meie kontorisse 3. augustil kell 15.00, mil külas on University of Worcester (UK) esindaja. Tutvustakse ülikooli, üliõpilaselu Inglismaal ning vastatakse kõikidele küsimustele, mis tulevastel tudengitel tekkida võivad. 


Kas teadsid, et ...
... Worcester on valitud Inglismaa kõige õnnelikumaks linnaks. 

... University of Worcester’s on 6 erinevat teaduskonda: Institute of Education, Institute of Health and Society, Institute of Humanities & Creative Arts, Institute of Science and the Environment, Institute of Sport and Exercise Science, Worcester Business School

... University of Worcester pakub muuhulgas selliseid õppekavasid nagu Cricket Coaching & Management, Horticulture, Outdoor Adventure Leadership & Management. Ei puudu ka traditsioonilised äri, majandus, õigus, turism, psühholoogia ja keeled!


Kohtumine toimub meie kontoris aadressil Tuukri põik 10-16, Tallinn. Palume eelnevalt registreerida meili teel info@bellnor.ee või tel 6609 606. Osavõtt on tasuta ja oodatud on kõik!
 

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi