UK ülikoolide Eesti külastused

Algaval õppeaastal külastavat Eestit kolm ülikooli Suurbritanniast. 

Tunnikülastus University College Birmingham esindajaga. Kuupäevad: 30. september kuni 1. oktoober. University College Birmingham ehk UCB külastab Eesti koole igal aastal ning nende esitlus on alati põnev nii õpetajatele kui õpilastele. UCB on meie laiast ülikoolide valikust kõige populaarsem ülikool.

Seoses sügise suursündmuse, rahvusvahelise haridusmessi TOPSTUDY 2015, mis toimub 13. novembril Nordic Hotel Forumis, on külas 

Bath Spa University esindajaga. Kuupäev: 12. november. Bath Spa University on Inglismaa mõistes väike ülikool ca 10 000 üliõpilasega ühes kauneimas linnas – Bathis. Bath asub Bristoli lähedal. Ülikoolil on ette näidata suurepärased saavutused loomingulistel erialadel nagu mood, kunstid ja humanitaarvaldkond.

University of Essex esindajaga. Kuupäev: 12. november. University of Essex asub Londoni lähedal Essexis ning on suurepärase mainega eriti majanduse ning täppisteaduse erialadel.

 Kõiki ülikoole on oodatud koolid 12. või 11. klassile külla kutsuma. Seminarid toimuvad inglise keeles. Lisainfo saamiseks ja küsimuste esitamiseks võta ühendust info@bellnor.ee või tel 6609 606. 

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi