MEIE AADRESS

Tallinn: Tuukri põik 10-16, Tallinn 10120

OLEME AVATUD
KONTAKT

info@bellnor.ee

+372 660 9606

Created by Bellnor OÜ

ÕPI VÄLISMAAL

ALUSTA OMA TEEKONDA

MEIST

Välismaale õppima asumiseks on tänapäeval loodud ideaalsed tingimused. Meie eesmärgiks on vähendada välismaale õppima asumise hirme ja aidata just Sul leida sobiv kool ning eriala. Samuti abistada kandideerimisel olgu selleks siis vajalike dokumentide ettevalmistamine, ülikoolidega suhtlemine või lihtsalt motiveerimine.

 

Tegutseme edukalt juba 1999. aastast ja omame suurt kogemustepagasit, et tagada kvaliteetne info edastamine. Meil on kaks kontorit. Üks neist Narvas ning peakontor Tallinnas.

 

Ettevõtte põhitegevus on igakülgne õpilaste abistamine kandideerimisel välisülikooli. Samuti oleme spetsialiseerunud keeleõppe laagritele ning Au pair programmile.

 

Meie partneriteks on mitmed mainekad ülikoolid Inglismaal, Šotimaal, Iirimaal, Hollandis, Saksamaal, Taanis, USAs ja Itaalias. Kui ka Sina oled mõelnud õppimisest mõnes eelnevas riigis, siis ootame Sind rõõmuga TASUTA konsultatioonile!

 

“Siinsete koolide võlu peitub selles, et alates esimesest päevast suunatakse õpilasi mõtlema tulevikule. Nii akadeemilised kui ka karjäärialased võimalused on piiritud!”

REGISTREERU TASUTA KONSULTATSIOONILE