top of page
  • Bellnor

Inglismaale ülikooli?Oled otsustanud, et soovid välismaale ülikooli kandideerida. Mis on järgmine samm?


Enne lõpliku valiku tegemist soovitan sul kindlasti tulla konsultatsioonile, et saaksid põhjaliku ülevaate õpingute, finantsi ning elamise kohta Inglismaal. Konsultatsioonid on õpilastele tasuta ning see on suurepärane võimalus saada vastused küsimustele, millele google hästi vastata ei oska.


Kui oled oma valikus kindel, siis saad alustada kandideerimisega. Kandideerimiseks on kaks võimalust:

a. sa teed seda iseseisvalt

b. Bellnori kandideerimistiim aitab sind.


Miks kasutada abi kandideerimisel? See on hea ja lihtne võimalus Sulle, kui sa tahad keskenduda olulisele. Sinu ülesandeks on meile tuua vaid vajalikud dokumendid ning kõik ülejäänu on juba meie teha. Lisaks sellele oleme me sinu jaoks alati olemas ükskõik milline küsimus sul protsessi vältel takib.


Milliseid dokumente vajad kandideerimisel?Haridusteekond

Ülikool soovib teada, kus ja mida oled õppinud ning millised on sinu hinded. Kui sul veel lõputunnistust ei ole, siis ära muretse kandideerimiseks sobivad ka eeldatavad tulemused. Kui kool läbi saad ülikoolile tõlgitud lõputunnistuse saata.


Lisaks sellele, et Bellnori kandideerimistiim sinu dokumendid ülikoolile saadab on meil ka võimalus need ära tõlkida. :)


Inglise keele oskust tõendav sertifikaat

Selleks sobib hästi IELTS või CAE. Mõni ülikooli aksepteerib ka Inglise keele riigieksamit.


Motivatsioonikiri

Selgita ülikoolile miks sa tahad nende juures õppida, miks oled valinud selle eriala ja millised on sinu tulevikuplaanid.


Motivatsioonikirja kirjutamisel on meie tiim sulle samuti abiks sest loeme su kirja läbi ning anname sisukat tagasisidet, et sa suures konkurentsis suudaksid silma paista.


Soovituskiri

Soovituskirja kirjutab tavaliselt mõni sinu õpetaja sest tema tunneb sind kõige paremini ja oskab välja tuua sinu tugevused ja nõrkused. Kui oled erialast tööd teinud võib soovituskirja kirjutada ka sinu tööandja.Nii lihtne see ongi. Tule juba täna ja tee algus oma teekonnale Inglismaa ülikoolides. Konsultatsioonile kirja panemiseks võta ühendust Bellnori tiimiga läbi meie kodulehe, emaili või Facebooki.


62 views0 comments

Commentaires


bottom of page