MEIE AADRESS

Tallinn: Tuukri põik 10-16, Tallinn 10120

OLEME AVATUD
KONTAKT

info@bellnor.ee

+372 660 9606

Created by Bellnor OÜ

TAANI

Milline näeb elu välja Taanis?

Kas sa teadsid, et...

  • Üha enam õpilasi otsustab minna Taani ülikooli sest, et õppimine on TASUTA, tegemist on heaolu ühiskonnaga ning õpingud saab sobitada tööga.

  • Taanis on Euroopa kõige kõrgemad elustandardid samas on ka lõbustused, tooted, transport ning elu selle võrra kallim.

  • Taani on väga turvaline koht elamiseks sest kuritegevus on väga madal.

  • Välismaalastel on Taanis elades samad õigused nagu kohalikel. Meditsiiniabi on tagatud riigi poolt ja tavaprotseduurid on tasuta. 

  • Enamus Taani elanikke räägivad väga heal tasemel inglise keelt niiet uute sõprade ja tutvuste leidmine ei ole kuigi keerukas. 

Millised on kulud Taanis elades?

Üürikulu ühes kuus on 200-400€. Tavaliselt kulub tudengil ühes kuus 600-800€ elamisele. Sinna sisse on arvestatud toit,üür ja transport. Elada saab nii ühikas kui rentida teiste tudengitega korterit. Riided on Taanis üsna kallid, kuid kui käia poodides vaid allhindluste ajal saad sa siiski asju päris hea hinnaga. Ühistransport on samuti kallim kui Eestis. Kõige lihtsam ja parem viis on liikuda jalgrattaga. Ära karda seda teevad kõik elanikud. Üliõpilase toidukorv on umbes 150-200€ kuus. 

Millised näevad välja õpingud? 

Tavaliselt õpitakse Taanis läbi erinevate probleemide lahendamise ehk õpe on äärmiselt praktiline. Palju on kirjalikke projekte. Enamus ülikoole pakuvad laia valikut inglise keelseid erialasid sellepärast on Taani ülikoolid maailmas väga hinnatud.