top of page
  • Bellnor

Kaks aastat Au Pairina Ameerikas

Laura veetis kaks aastat Au Pairina Ameerika Ühendriikides. Suurimaks põhjuseks miks ta Au Pair programmi kasuks otsustas oli parandada oma inglise keele oskust. Talle on alati meeldinud reisida ja uusi huvitavaid paiku külastada. Samuti soovis ta tutvuda Ameerika kultuuriga. Laura kommenteerib oma kogemust järgmiselt:


"Ma olen ülimalt õnnelik, et võtsin vastu otsuse minna Ameerikasse Au Pairiks. Olen ennast õppinud tundma nii ennast kui ka erinevaid kultuure ning tavasid. Olen muutunud kohusetundlikumaks, järeleandlikumaks, mõistvamaks ning inglise keel on samuti ladusam ja sõnavara laienenud. Au Pairiks olemine pole alati kõige lihtsam, kuid ma ei vahetaks seda kogemust mitte millegi vastu. Soovitan seda programmi ka teistele. Ameerikas oldud aja jooksul külastasin erinevaid osariike nii Californiat, Arizonat, Chicagot, New Yorki, Floridat, Indianapolist, Michigani, Coloradot, Nevadat ning Utahit. Lemmik paikadeks olid mul Los Angeles, New York, Arizona osariik ning Colorado.
Peale esimest aastat Ameerikas vahetasin perekonda. Enne uude perre minekut külastasin ka perekonda ja sõpru Eestis. Veetsin 1 kuu kodumaal ning suundusin edasi Texase osariiki, kus ootas mind uus pere. Hoolitsesin seal 2 lapse eest. 4 aastane tüdruk ja 7 aastane poiss. Osariigid, pered ja kasvatusviisid on väga erinevad. "Dont wait for perfect moment, take the moment and make it perfect!

42 views0 comments

Comentarios


bottom of page